Jdi na obsah Jdi na menu
 


Televizní taneční škola

28. 9. 2009

TELEVIZNÍ TANEČNÍ ŠKOLA DANCE.1   je zábavný taneční pořad, natáčený pro internet. Každou neděli proběhne zajímavý taneční workshop s dobrými tanečními lektory z celé ČR v moderních tanečních směrech, jako je hip jop a street dance, RnB, MTV dance, latina show a podobně.

 Workshop je v Praze, v tanečním sále Sportcentra Evropská (Praha 6) : http://www.sportcentrumevropska.cz/sluzby/aerobic/  od 13.00 do 18.00 hodin (2x 2 cvičební hodiny s hodinovou přestávkou). Workshop stojí 250,- Kč.

Na workshopu proběhne natáčení pořadu s těmi, kdo budou přítomni. Proto je nutno se přihlásit týden předem a mít profil na Facebooku, abychom mohli s vámi připravit a domluvit i scénář, dialogy apod…. některé scénky i dialogy, když se s vámi domluvíme, budete i předtáčet.  Můžete být jakéhokoli věku, dívka, či chlapec, tanečníci a tanečnice, nebo i začátečníci.

 Co získáte :

- Naučíte se od dobrých tanečních lektorů zajímavé novinky z moderních tanečních směrů

- Poznáte nové kamarády a kamarádky z celé republiky, z nejrůznějších tanečních skupin, škol a pod….

- Prožijete den plný zábavy při natáčení vtipných scén a hereckých momentů

- Dostanete jako vzpomínku DVD s natočeným celým materiálem i hotovým televizním dílem a uvidíte se do týdne na internetu.

 Do týdne se s celým natočeným dílem zábavného tanečního pořadu můžete pochlubit všem svým kamarádům a kamarádkám, protože jej zveřejníme na serverech www.stream.cz a www.facebook.com,  s anglickými  titulky na www.youtube.com  a v obou verzích na připravované stránce taneční televize www.dance1eu 

 

Začínáme v neděli 11. října s výbornou lektorkou hip hopu a street dance Lenkou Skyvovou a hned další neděli 18. října bude mít televizní premiéru street dance lektorky Pavly Křečkové z Brna. Kapacita účastníků na jednom workshopu je pouze 20 osob, takže pokud se chcete zúčastnit tohoto historicky prvního a druhého dílu a časem se s tím opravdu chlubit, ozvěte se co nejdříve.

 Postupně budeme přidávat informace, videa a zajímavosti jak na Facebook :

http://www.facebook.com/pages/Dance-1/153050448736?created

(přihlaš se jako fanoušek, budeš mít aktuality z první ruky)

 a You Tube:

http://www.youtube.com/watch?v=44QK-cH-5bA

http://www.youtube.com/watch?v=Obki5lwCIjE

http://www.youtube.com/watch?v=LmLotwxhwe0

 

 

 Tak na stránky taneční televize DANCE.1

 Chcete vědět, jak vypadají hrané pořady, které jsme dosud natáčeli? Ukázky máte zde (postupně budu přidávat) : http://www.facebook.com/pages/Dance-1/153050448736?created#/pages/Dance-1/153050448736

 Pokud se chcete na cokoli zeptat, případně se přihlásit na natáčení na první, i jakýkoli další nedělní termín, kontaktujte nás na mém profilu, nebo mailu : tv.dance.1@seznam.cz